Online anmälningar - Vattenfall Cup deltävling II Vasa
Antal totalt per gren »»
Klicka på föreningens namn för att se anmälda från vald förening.
Klass | Gren | Namn | Förening | PB | SB |
P-17 | |||||
800m (3) | |||||
Ena Jere - 34344810 (-00) (-00) | IK Falken | ||||
Envall Rasmus - 33245065 (-99) (-99) | IK Falken | ||||
Rönnskär Alexander - 34015812 (-00) (-00) | IK Falken | ||||
Stav (2) | |||||
Cheraghi Ali Reza - 34390115 (-01) (-01) | IK Falken | ||||
Holm Isak - 33999023 (-01) (-01) | IK Falken | ||||
Spjut (1) | |||||
Rönnqvist Filip - 33349194 (-99) (-99) | IK Falken | ||||
F-17 | |||||
800m (3) | |||||
Björk Elin - 33349246 (-99) (-99) | IK Falken | ||||
Häggblom Pernilla - 33349259 (-00) (-00) | IK Falken | ||||
Ray Hanna - 34076945 (-00) (-00) | IK Falken | ||||
Stav (1) | |||||
Borgmästars Tilda - 33349411 (-01) (-01) | IK Falken | ||||
Spjut (1) | |||||
Björklund Emma - 34137570 (-99) (-99) | IK Falken | ||||
P-15 | |||||
100mh (1) | |||||
Wikman Adam - 34173550 (-01) (-01) | IK Falken | ||||
300m (3) | |||||
Ehnvall Viktor - 34312522 (-02) (-02) | IK Falken | ||||
Höglund Josef - 34312316 (-02) (-02) | IK Falken | ||||
Norrbacka Axel - 34418305 (-02) (-02) | IK Falken | ||||
3-steg (1) | |||||
Lassen Anton - 34390109 (-02) (-02) | IK Falken | ||||
Slägga (2) | |||||
Edström Linus - 34369534 (-02) (-02) | IK Falken | ||||
Tarvonen Christian - 33349217 (-01) (-01) | IK Falken | ||||
1000m g | |||||
4 x 800m (2) | |||||
IK Falken lag 1 | IK Falken | ||||
IK Falken lag 2 | IK Falken | ||||
F-15 | |||||
300m (2) | |||||
Blomqvist Nathalie - 34317370 (-01) (-01) | IK Falken | ||||
Suvanto Eveliina - 34407171 (-02) (-02) | IK Falken | ||||
80mh (2) | |||||
Finne Suzette - 34302847 (-02) (-02) | IK Falken | ||||
Tuomi Lili-Ann - 34299193 (-02) (-02) | IK Falken | ||||
3-steg (1) | |||||
Stenbacka Wendla - 34380177 (-01) (-01) | IK Falken | ||||
Slägga (1) | |||||
Granö Carolina - 34304034 (-03) (-03) | IK Falken | ||||
1000m g (1) | |||||
Finne Suzette - 34302847 (-02) (-02) | IK Falken | ||||
4 x 800m | |||||
P-13 | |||||
200m (3) | |||||
Björkskog Eddie - 34390112 (-04) (-04) | IK Falken | ||||
Höglund Herman - 34314588 (-04) (-04) | IK Falken | ||||
Norrbacka Anton - 34435146 (-03) (-03) | IK Falken | ||||
60mh (2) | |||||
Gäddnäs Hannes - 34446324 (-03) (-03) | IK Falken | ||||
Stenbacka William - 34390113 (-03) (-03) | IK Falken | ||||
Längd (3) | |||||
Björklund Jacob - 34321048 (-04) (-04) | IK Falken | ||||
Björkman David - 34356670 (-03) (-03) | IK Falken | ||||
Wikman David - 34313177 (-04) (-04) | IK Falken | ||||
Kula (3) | |||||
Edström Jonatan - 34391204 (-04) (-04) | IK Falken | ||||
Härkänen Miska - 34413323 (-03) (-03) | IK Falken | ||||
Lindfors Andre - 34346210 (-03) (-03) | IK Falken | ||||
1000m g | |||||
4 x 600m (2) | |||||
IK Falken lag 1 | IK Falken | ||||
IK Falken lag 2 | IK Falken | ||||
F-13 | |||||
200m (1) | |||||
Björkvik Alicia - 34341169 (-04) (-04) | IK Falken | ||||
60mh (3) | |||||
Anttila Ida - 34346206 (-03) (-03) | IK Falken | ||||
Byström Laura - 34321038 (-03) (-03) | IK Falken | ||||
Hautamäki Wilma - 34312897 (-03) (-03) | IK Falken | ||||
Längd (2) | |||||
Hjulfors Enya - 34361540 (-04) (-04) | IK Falken | ||||
Rönnskär Andrea - 34294120 (-03) (-03) | IK Falken | ||||
Kula (3) | |||||
Finne Chantelle - 34346214 (-04) (-04) | IK Falken | ||||
Hagman Sofia - 34314595 (-03) (-03) | IK Falken | ||||
Parhiala Emmi - 34321035 (-04) (-04) | IK Falken | ||||
1000m g (1) | |||||
Finne Chantelle - 34346214 (-04) (-04) | IK Falken | ||||
4 x 600m | |||||
P-11 | |||||
150m (2) | |||||
Ehnvall Valter - 34359142 (-06) (-06) | IK Falken | ||||
Rönnskär Viktor - 34368621 (-06) (-06) | IK Falken | ||||
60mh (2) | |||||
Jansson Isak - 34447608 (-06) (-06) | IK Falken | ||||
Nybacka Ville - 34359155 (-06) (-06) | IK Falken | ||||
Höjd (2) | |||||
Ahlvik Ronnie - 34444484 (-05) (-05) | IK Falken | ||||
Edström Tobias - 34384238 (-07) (-07) | IK Falken | ||||
Kula (3) | |||||
Byström Max - 34364555 (-06) (-06) | IK Falken | ||||
Hagman Benjamin - 34364606 (-05) (-05) | IK Falken | ||||
Parhiala Nemo - 34346211 (-05) (-05) | IK Falken | ||||
1000m g | |||||
4 x 600m (2) | |||||
IK Falken lag 1 | IK Falken | ||||
IK Falken lag 2 | IK Falken | ||||
F-11 | |||||
150m (2) | |||||
Bodbacka Yasmine - 34436996 (-06) (-06) | IK Falken | ||||
Nybacka Lina - 34359156 (-05) (-05) | IK Falken | ||||
60mh (2) | |||||
Backlund Julia - 34364559 (-06) (-06) | IK Falken | ||||
Björk Vera - 34368619 (-05) (-05) | IK Falken | ||||
Höjd (2) | |||||
Dahllund Lina - 34359154 (-05) (-05) | IK Falken | ||||
Hautamäki Hilda - 34336505 (-06) (-06) | IK Falken | ||||
Kula (2) | |||||
Kock Tindra - 34393590 (-06) (-06) | IK Falken | ||||
Nyman Linnea - 34391205 (-05) (-05) | IK Falken | ||||
1000m g (1) | |||||
Hautamäki Hilda - 34336505 (-06) (-06) | IK Falken | ||||
4 x 600m |