Online anmälningar - Vattenfall Cup deltävling II Vasa
Antal totalt per gren »»
Klicka på föreningens namn för att se anmälda från vald förening.
Klass | Gren | Namn | Förening | PB | SB |
P-17 | |||||
800m | |||||
Stav | |||||
Spjut (1) | |||||
Selkälä Linus - 34443435 (-00) (-00) | IF Åsarna | ||||
F-17 | |||||
800m (1) | |||||
Storrank Jennifer - 34431325 (-00) (-00) | IF Åsarna | ||||
Stav (1) | |||||
Storbjörk Sofia - 34431658 (-00) (-00) | IF Åsarna | ||||
Spjut (2) | |||||
Koivusalo Amanda - 34431008 (-00) (-00) | IF Åsarna | ||||
Skuthälla Jenny - 34429914 (-00) (-00) | IF Åsarna | ||||
P-15 | |||||
100mh | |||||
300m (1) | |||||
Grannabba Elliot - 34444920 (-01) (-01) | IF Åsarna | ||||
3-steg (1) | |||||
Enfors Jonatan - 34431382 (-02) (-02) | IF Åsarna | ||||
Slägga | |||||
1000m g | |||||
4 x 800m (1) | |||||
IF Åsarna lag 1 | IF Åsarna | ||||
F-15 | |||||
300m (1) | |||||
Storbacka Malin - 34444951 (-01) (-01) | IF Åsarna | ||||
80mh | |||||
3-steg (1) | |||||
Pajunen Ina - 34429983 (-01) (-01) | IF Åsarna | ||||
Slägga (1) | |||||
Sandkulla Charlotta - 34431729 (-04) (-04) | IF Åsarna | ||||
1000m g (1) | |||||
Broända Jenny - 34431865 (-01) (-01) | IF Åsarna | ||||
4 x 800m | |||||
P-13 | |||||
200m | |||||
60mh (1) | |||||
Skog Noah - 34441447 (-04) (-04) | IF Åsarna | ||||
Längd (1) | |||||
Storrank Alexander - 34440452 (-03) (-03) | IF Åsarna | ||||
Kula (1) | |||||
Hansen Lucas - 34438929 (-04) (-04) | IF Åsarna | ||||
1000m g | |||||
4 x 600m (1) | |||||
IF Åsarna lag 1 | IF Åsarna | ||||
F-13 | |||||
200m (3) | |||||
Ciornei Ana Maria - 34445188 (-03) (-03) | IF Åsarna | ||||
Lillsund Ida - 34444918 (-03) (-03) | IF Åsarna | ||||
Ståhlstedt Vera - 34433910 (-04) (-04) | IF Åsarna | ||||
60mh (1) | |||||
Nyman Neah - 34431780 (-04) (-04) | IF Åsarna | ||||
Längd (1) | |||||
Grannabba Elsa - 34444938 (-04) (-04) | IF Åsarna | ||||
Kula (1) | |||||
Granlund Vivi - 34442339 (-04) (-04) | IF Åsarna | ||||
1000m g | |||||
4 x 600m | |||||
P-11 | |||||
150m (2) | |||||
Lövsund Christian - 34436736 (-08) (-08) | IF Åsarna | ||||
Skog Aron - 34441449 (-05) (-05) | IF Åsarna | ||||
60mh (1) | |||||
Söderström Isac - 34442299 (-05) (-05) | IF Åsarna | ||||
Höjd (1) | |||||
Lövsund Alex - 34436735 (-06) (-06) | IF Åsarna | ||||
Kula (2) | |||||
Berg Eelian - 34439746 (-07) (-07) | IF Åsarna | ||||
Holmbäck Benjamin - 34440864 (-05) (-05) | IF Åsarna | ||||
1000m g | |||||
4 x 600m (1) | |||||
IF Åsarna lag 1 | IF Åsarna | ||||
F-11 | |||||
150m (3) | |||||
Grahn Amanda - 34444917 (-05) (-05) | IF Åsarna | ||||
Laurén Angelina - 34440582 (-07) (-07) | IF Åsarna | ||||
Sjölind Vilhelmina - 34445534 (-05) (-05) | IF Åsarna | ||||
60mh (2) | |||||
Jakobsson Elin - 34439600 (-05) (-05) | IF Åsarna | ||||
Nyberg Wilma - 34432919 (-06) (-06) | IF Åsarna | ||||
Höjd (2) | |||||
Björkfors Elsie - 34444751 (-07) (-07) | IF Åsarna | ||||
Ljungberg Ronja - 34441272 (-07) (-07) | IF Åsarna | ||||
Kula (1) | |||||
Byskata Abigail - 34445338 (-07) (-07) | IF Åsarna | ||||
1000m g (1) | |||||
Nyberg Ellen - 34432920 (-08) (-08) | IF Åsarna | ||||
4 x 600m |